м. Київ, Симона Петлюри, 28
+380 (096) 515 79 79
+38 (093) 414 79 79
Школа Андрології – один з найцікавіших заходів, присвячений функціональній та естетичній корекції чоловічої репродуктивної системи, був організований компанією Мультимед 1 листопада 2019 року.
Висловлюємо безмежну подяку автору курсу та спікеру Лешунову Євгену Вікторовичу (уролог, андролог, пластичний хірург, дійсний член ISAAM, РОУ, ПААР, ESSM, WOSIAM). Більше насиченої та корисної інформації в області андрології представленої на курсі уявити неможливо.
Перша частина робочої програми була зосереджена на питаннях стратегії і тактики сучасної аnti-age терапії, методах оцінки процесів старіння, превентивного підходу щодо репродуктивної та сексуальної функції.
Було розглянуто методи лікування і корекції урогенітальної області. Спікер поділився своїм досвідом в гормонотерапії, дієтотерапії для чоловіків у віці.
Друга половина курсу повністю була присвячена практичному відпрацюванню і постановці руки по методам:
У слухачів була можливість відпрацювати на практиці отримані знання на своїх пацієнтах, а також скористатися можливістю прямої відео-трансляції з операційної.
Процедури проводилися із застосуванням тільки професійних і сертифікованих матеріалів під безпосереднім контролем спікера.
Плазмотерапія пацієнтам проводилася з впровадженням медичних вакуумних пробірок виробництва ММ Медик.
Показання:
Метод ІНТИМНОГО ФІЛІНГУ був реалізований за допомогою щільного гіалуронового філлер-волюметріка Pluryal Volume. Ефект після контурної пластики триватиме близько року.
Показання:
Ниткова КОРЕКЦІЯ проводилася з впровадженням Aptos Spring Blunt (нерозсмоктуючі спіралеподібні нитки з поліпропілену)
Показання: створення ефекту ребристості.
Окрема подяка нашим партнерам ТОР Cosmetics за надані матеріали для практики, за приміщення для проведення заходу та теплу і привітну атмосферу.
А ми чекаємо вас на нових пізнавальних курсах і заходах від найкращих спікерів для кращих лікарів.
18-19 жовтня 2019 року відбувся один із довгоочікуваних заходів — «Школа Акне». З дводенною програмою до нас завітала талановитий лектор Ірина Олегівна Смирнова — доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб, епідеміології і дерматовенерології СПбДУ, лікар-дерматовенеролог міського центру дерматовенерології Санкт-Петербурзького ДБУОЗ «Міський КВД».