ЗАКРИТИ


м. Київ, Михайлівська, 21

+380 (96) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79

Часто задавані питання


01

Які є типи пробірок?

PPP – одноразова стерильна вакуумна пробірка з антикоагулянтом гепаринатом натрію і розділювальним гелем гелем. Ці пробірки прості у використанні: вакуумне взяття крові комфортно і пацієнту і оператору, а розділовий гель надійно відділяє плазму від еритроцитів при центрифугуванні.

PRP – пробірка з антикоагулянтом АСD-A. Пробірка призначена для отримання PRP – багатої тромбоцитами плазми, кількість тромбоцитів в якій в 2-9 разів перевищує показник в цільної крові. Плазма з меншою концентрацією тромбоцитів не є PRP. Отримання різних видів PRP визначається застосуванням відповідного протоколу. Вибір різновиду PRP проводиться індивідуально за алгоритмом персоналізованої терапії.

iPRF – одноразова стерильна вакуумна пробірка без антикоагулянтів та інших добавок. Пробірка призначена для отримання аутологічного багатого тромбоцитами фібрину (PRF), який використовується для стимуляції репаративних процесів тканин шкіри, слизових оболонок.

В нашій роботі ми використовуємо пробірки ММ Медик. Всі види пробірок відповідають вимогам Технічного регламенту відносно медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ №753 від 02.10.2013р. (Зі змінами).

02

Як отримати тромбоцитарну плазму ?

Алгоритм отримання тромбоцитарної плазми дуже простий:

1. Проходите навчання – розумієте механіку взаємодії плазмотерапії і технології отримання плазми з необхідним складом.

2. Використовуйте пробірки, які пройшли перевірку і сертифікацію для того, щоб забезпечити ваших пациєнтів від непередбачуваних наслідків.

3. Отримуєте плазму необхідного складу, дотримуючись технологій і рекомендацій виробника медичних пробірок.

03

Чи викликає процедура ріст клітин, зокрема онкологічних?

Тромбоцитарні фактори росту працюють тільки на соматичній мембрані. Вони є зовнішніми мембранними активаторами. На клітини раку ніякого впливу не мають, що підтверждено неодноразовими дослідженнями.

04

Чому в пробірках з цитратом більше тромбоцитів?

Пробірки з цитратом натрію і без розділового гелю можуть центрифугуватися на менших оборотах, з меншим прискоренням G. Саме ці параметри дозволяють отримати потрібну кількість концентрації тромбоцитів для PRP-терапії.

Пробірки з вмістом сепараційоного гелю центрифугують з подвійним прискоренням (відносно PRP-пробірок). Тому через високі обороти частина тромбоцитів залишається в осаді і на самому гелі.

05

Чому введення PRP-плазми болісно, ​​а PPP-плазми – ні?

Причина в цитраті натрію, який є антикоагулянтом і міститься в пробірці для PRP-терапії.

Із-за цитрату натрію в PRP-пробірках рівень Ph нижче, чим в PPP і PRF – 7,4 (PRP) проти 7,6 (PPP і PRF). До того ж в складі антикоагулянта є лимонна кислота. Ці 2 фактора і впливають на болісність процедури.

Але розчин ACD-A найбільш якісно зберігає властивості тромбоцитів. Він спеціально розроблений для запобігання згортанню отримуваної крові і збереження тромбоцитарних факторів росту в “працездатному” стані.

06

Чому пробірки ММ Медик підходять для плазмотерапії і в чому їх переваги?

По-перше пробірки ММ Медик є медичним виробом і підходять для InVivo методик. По-друге, вони сертифіковані на території України, та їх застосування в медичній практиці відбувається повністю в правовому полі. По-третє, 3 типи пробірок повністю покривають вимоги до плазмотерапії в залежності від показань.

07

З якого віку можна проводити процедуру плазмотерапії?

Плазмотерапія за показаннями проводиться пацієнтам з 18 років. Пацієнтам молодше 18 років необхідно письмовий дозвіл батьків або опікунів.

08

Чи потрібний дозвіл на застосування процедури плазмотерапії?

Для того, щоб застосовувати в своїй прктиці метод плазмотерапії на території України спеціального дозволу не потрібно. Потрібна звичайна медична ліцензія – документ, який надає право на проведення медичної практики.

Ліцензію може отримати, як фізична, так і юридична особа. Якщо ви займаєтеся частковою практикою, то для отримання ліцензії потрібно надати документ, який буде підтверджувати вашу медичну освіту. Якщо у вас медичний заклад, тоді необхідний персонал з вищою медичною освітою. 

09

Чому НЕ МОЖНА використовувати звичайні/лабораторні пробірки?

Лабораторні пробірки призначені тільки для дослідження складу крові в лабораторії. В них зовсім іншої якості антикоагулянти, і не має особливих вимог до стерильності, так як кров забирають у людини назавжди і після дослідження утилізують.

Зовсім інші вимоги пред’являються до пробірок In Vivo – виробництво, стерилізація, упакування, склад і якість очищення антикоагулянта. Адже кров після оброблення в тому чи іншому вигляді буде вливатися назад пацієнту. І завдання лікаря забезпечити безпеку процедури (про ефективність будемо говорити наступного разу).

Тому лабораторні пробірки – для лабораторних досліджень. Медицинські пробірки – для InVivo маніпуліцій, в том числі плазмотерапії.

10

Чому є осад/пластівці/мутна плазма?

Хороша цінна тромбоцитарна плазма повинна бути мутнувата – це говорить про те, що в плазмі загальна кількість тромбоцитів для PRP-терапії (збільшена в 2 і більше разів).

Якщо плазма має вигляд прозорої рідини янтарного кольору – це бідна тромбоцитарна плазма (PPP). В ній міститься велика кількість корисних для регенерації речови, але тромбоцитів в ній мало, і для  PRP-терапії вона не підходить.

Про те як отримати PPP і PRP та в яких випадках застосовується дізнавайтеся на курсах.

Якщо в плазмі спостерігаються пластівці і білуватість рідини – це наслідок вживання алкоголю, жирної чи просто нездорової їжі. Тому рекомендовано за добу, а краще за 2-3 доби відмовитися від жирної, жареної, надмірно пряної їжі та вживанню міцного алкоголю. Рекомендується вживати достатню кількість (добову норму) чистої води.

Крім того, напередодні процедури  потрібно утриматися від тяжких фізичних навантажень, так як виділення продуктів метаболізму  (молочної кислоти) також не дуже добре впливає на склад плазми. 

11

Чому пробірки ММ Медик центрифугують 10 хвилин, а Плазмоліфтинг тільки 5 хвилин?

Це зумовлено характеристиками сепараційного геля в пробірках. Пробірки ММ Медик також можна спробувати центрифугувати 5 хвилин, але є ризик того, що гель спрацює некоректно. Тому радимо крутити так, як рекомендовано виробником.

12

Що дають лікарю ваші сертифікати? Чому я повинен обрати вас?

Компанія Мультимед є офіційно вповноваженим представником ММ Медик (виробника пробірок). Сертифікат, виданий нашою компанією, гарантує пацієнту, що врач пройшов навчання і застосовує методику плазмотерапії з дотриманням технологій, володіючи знаннями та навичками отримання необхідного числа тромбоцитів в відповідності з клінічною картиною пацієнта. А також використовує в своїй практиці пробірки, зареєстровані в відповідності з українським законодавством.

ЗАКРИТИ

Порядок скасування заходу інформальної освіти


І. ВСТУП

1. Цей порядок поширюється на  навчальний захід “Основи плазмотерапії в стоматології”.

ІІ. ПЕРЕДОПЛАТА І ГАРАНТІЯ МІСЦЯ

1. Місце на навчальному заході гарантується при внесенні передоплати. Сума передоплати становить 4900 грн.

2. Передоплата є гарантією місця на навчальному заході.

3. Учасники, що записалися на навчальний захід і не внесли передоплату, не можуть брати участь у заході.

ІІІ. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ У ЗАХОДІ

1. Відмова від участі в навчальному заході направляється, не пізніше ніж за сім діб, виключно в електронній формі на адресу Виконавця.

2. Не приймається відмова по телефону, особисто, передані адміністратору або через іншого учасника. Відмова вважається прийнятою, якщо на лист отримано відповідь.

3. Якщо учасник не направив відмову або не отримав підтвердження на відмову, він не може претендувати на повернення суми попередньої оплати.

4. Учасник приймає на себе всі ризики недоставки листа і самостійно врегулює свої обставини, пов’язані з доступом до електронної пошти. Не спрацьовують жодні причини НЕ повідомлення про відмову, в тому числі «поважні» (хвороба, відсутність доступу до комп’ютера і т.п.).

ІV. НЕПОВОРОТНИЙ ДЕПОЗИТ І ПОВЕРНЕННЯ ОПЛАТИ ЗА УЧАСТЬ У ЗАХОДІ

1. За кожний навчальний захід встановлюється сума неповернутого депозиту. Сума публікується на сайті, і становить 25 % від повної суми вартості навчального заходу. Депозит не повертається при відмові від участі у навчальному заході, в тому числі: при фактичній неявці, при відсутності з «поважних» причин. Цей депозит компенсує адміністративні витрати на організацію заходу.

2. Сума оплати за захід повертається за вирахуванням безповоротного депозиту.

3. Повернення проводиться тільки тим учасникам, які повідомили про свою відмову згідно з правилами, встановленими в розділі «Відмова від участі у заході».

4. На суму повернення не впливають жодні обставини приватного життя учасника, в тому числі «поважні».

5. У разі скасування навчального заходу з ініціативи організатору сума передоплати повертається в повному обсязі.

6. Перенесення оплати на інший навчальний захід або іншому учаснику не проводиться.