ЗАКРИТИ


м. Київ, Михайлівська, 21

+38 (066) 221 79 79

+38 (096) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79

Школа Андрології лікаря Лешунова Є.В.


1 листопада, 2019

Всi новини

Школа Андрології – один з найцікавіших заходів, присвячений функціональній та естетичній корекції чоловічої репродуктивної системи, був організований компанією Мультимед 1 листопада 2019 року.

Висловлюємо безмежну подяку автору курсу та спікеру Лешунову Євгену Вікторовичу (уролог, андролог, пластичний хірург, дійсний член ISAAM, РОУ, ПААР, ESSM, WOSIAM). Більше насиченої та  корисної інформації в області андрології представленої на курсі уявити неможливо.

Перша частина робочої програми була зосереджена на питаннях стратегії і тактики сучасної аnti-age терапії, методах оцінки процесів старіння, превентивного підходу щодо репродуктивної та сексуальної функції.

Було розглянуто методи лікування і корекції урогенітальної області. Спікер поділився своїм досвідом в гормонотерапії, дієтотерапії для чоловіків у віці.

Друга половина курсу повністю була присвячена практичному відпрацюванню і постановці руки по методам:

  • PRP терапія
  • Ниткова корекція + плазмотерапія
  • Корекція філером гіалуроновой кислоти

У слухачів була можливість відпрацювати на практиці отримані знання на своїх пацієнтах, а також скористатися можливістю прямої відео-трансляції з операційної.

Процедури проводилися із застосуванням тільки професійних і сертифікованих матеріалів під безпосереднім контролем спікера.

Плазмотерапія пацієнтам проводилася з впровадженням медичних вакуумних пробірок виробництва ММ Медик.

Показання:

  • порушення уродинаміки (ДГПЗ, хронічний простатит). Реабілітація після операцій на простаті. Плазмотерапія дозволяє скоротити реабілітаційний період і нормалізувати сечовипускання.
  • генітальний герпес. Сечостатеві інфекції та усунення хворобливого сечовипускання. Ін’єкції ТАП підвищують місцевий імунітет, що призводить до скорочення термінів лікування і подовження термінів ремісії.
  • хвороба Пейроні. Плазма усуває розростання фіброзної тканини, нормалізують кровопостачання і обмінні процеси. За рахунок факторів росту фіброзна тканина заміщується здоровими тканинами статевого члена.
  • порушення сексуальної функції. Відновлення організмом втраченої кількості клітин, клітинних структур і стадій життєвого циклу.

Метод ІНТИМНОГО  ФІЛІНГУ був реалізований за допомогою щільного гіалуронового філлер-волюметріка Pluryal Volume. Ефект після контурної пластики триватиме близько року.

Показання:

  • збільшення головки статевого члена
  • збільшення тіла статевого члена

Ниткова КОРЕКЦІЯ проводилася з впровадженням Aptos Spring Blunt (нерозсмоктуючі спіралеподібні нитки з поліпропілену)

Показання: створення ефекту ребристості.

Окрема подяка нашим партнерам ТОР Cosmetics за надані матеріали для практики, за приміщення для проведення заходу та  теплу і привітну атмосферу.

А ми чекаємо вас на нових пізнавальних курсах і заходах від найкращих спікерів для кращих лікарів.

Інші статті

“Школа Акне” Ірини Смирнової

18-19 жовтня, 2019

18-19 жовтня 2019 року відбувся один із довгоочікуваних заходів — «Школа Акне». З дводенною програмою до нас завітала талановитий лектор Ірина Олегівна Смирнова — доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб, епідеміології і дерматовенерології СПбДУ, лікар-дерматовенеролог міського центру дерматовенерології Санкт-Петербурзького ДБУОЗ «Міський КВД».

Дізнатися більше

ЗАКРИТИ

Порядок скасування заходу інформальної освіти


І. ВСТУП

1. Цей порядок поширюється на  навчальний захід “Основи плазмотерапії в стоматології”.

ІІ. ПЕРЕДОПЛАТА І ГАРАНТІЯ МІСЦЯ

1. Місце на навчальному заході гарантується при внесенні передоплати. Сума передоплати становить 4900 грн.

2. Передоплата є гарантією місця на навчальному заході.

3. Учасники, що записалися на навчальний захід і не внесли передоплату, не можуть брати участь у заході.

ІІІ. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ У ЗАХОДІ

1. Відмова від участі в навчальному заході направляється, не пізніше ніж за сім діб, виключно в електронній формі на адресу Виконавця.

2. Не приймається відмова по телефону, особисто, передані адміністратору або через іншого учасника. Відмова вважається прийнятою, якщо на лист отримано відповідь.

3. Якщо учасник не направив відмову або не отримав підтвердження на відмову, він не може претендувати на повернення суми попередньої оплати.

4. Учасник приймає на себе всі ризики недоставки листа і самостійно врегулює свої обставини, пов’язані з доступом до електронної пошти. Не спрацьовують жодні причини НЕ повідомлення про відмову, в тому числі «поважні» (хвороба, відсутність доступу до комп’ютера і т.п.).

ІV. НЕПОВОРОТНИЙ ДЕПОЗИТ І ПОВЕРНЕННЯ ОПЛАТИ ЗА УЧАСТЬ У ЗАХОДІ

1. За кожний навчальний захід встановлюється сума неповернутого депозиту. Сума публікується на сайті, і становить 25 % від повної суми вартості навчального заходу. Депозит не повертається при відмові від участі у навчальному заході, в тому числі: при фактичній неявці, при відсутності з «поважних» причин. Цей депозит компенсує адміністративні витрати на організацію заходу.

2. Сума оплати за захід повертається за вирахуванням безповоротного депозиту.

3. Повернення проводиться тільки тим учасникам, які повідомили про свою відмову згідно з правилами, встановленими в розділі «Відмова від участі у заході».

4. На суму повернення не впливають жодні обставини приватного життя учасника, в тому числі «поважні».

5. У разі скасування навчального заходу з ініціативи організатору сума передоплати повертається в повному обсязі.

6. Перенесення оплати на інший навчальний захід або іншому учаснику не проводиться.