ЗАКРИТИ


м. Київ, Мала Житомирська, 8

+38 (066) 221 79 79

+38 (096) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79

Школа Андрології лікаря Лешунова Є.В.


Школа Андрології – один з найцікавіших заходів, присвячений функціональній та естетичній корекції чоловічої репродуктивної системи, був організований компанією Мультимед 1 листопада 2019 року.

Висловлюємо безмежну подяку автору курсу та спікеру Лешунову Євгену Вікторовичу (уролог, андролог, пластичний хірург, дійсний член ISAAM, РОУ, ПААР, ESSM, WOSIAM). Більше насиченої та  корисної інформації в області андрології представленої на курсі уявити неможливо.

Перша частина робочої програми була зосереджена на питаннях стратегії і тактики сучасної аnti-age терапії, методах оцінки процесів старіння, превентивного підходу щодо репродуктивної та сексуальної функції.

Було розглянуто методи лікування і корекції урогенітальної області. Спікер поділився своїм досвідом в гормонотерапії, дієтотерапії для чоловіків у віці.

Друга половина курсу повністю була присвячена практичному відпрацюванню і постановці руки по методам:

  • PRP терапія
  • Ниткова корекція + плазмотерапія
  • Корекція філером гіалуроновой кислоти

У слухачів була можливість відпрацювати на практиці отримані знання на своїх пацієнтах, а також скористатися можливістю прямої відео-трансляції з операційної.

Процедури проводилися із застосуванням тільки професійних і сертифікованих матеріалів під безпосереднім контролем спікера.

Плазмотерапія пацієнтам проводилася з впровадженням медичних вакуумних пробірок виробництва ММ Медик.

Показання:

  • порушення уродинаміки (ДГПЗ, хронічний простатит). Реабілітація після операцій на простаті. Плазмотерапія дозволяє скоротити реабілітаційний період і нормалізувати сечовипускання.
  • генітальний герпес. Сечостатеві інфекції та усунення хворобливого сечовипускання. Ін’єкції ТАП підвищують місцевий імунітет, що призводить до скорочення термінів лікування і подовження термінів ремісії.
  • хвороба Пейроні. Плазма усуває розростання фіброзної тканини, нормалізують кровопостачання і обмінні процеси. За рахунок факторів росту фіброзна тканина заміщується здоровими тканинами статевого члена.
  • порушення сексуальної функції. Відновлення організмом втраченої кількості клітин, клітинних структур і стадій життєвого циклу.

Метод ІНТИМНОГО  ФІЛІНГУ був реалізований за допомогою щільного гіалуронового філлер-волюметріка Pluryal Volume. Ефект після контурної пластики триватиме близько року.

Показання:

  • збільшення головки статевого члена
  • збільшення тіла статевого члена

Ниткова КОРЕКЦІЯ проводилася з впровадженням Aptos Spring Blunt (нерозсмоктуючі спіралеподібні нитки з поліпропілену)

Показання: створення ефекту ребристості.

Окрема подяка нашим партнерам ТОР Cosmetics за надані матеріали для практики, за приміщення для проведення заходу та  теплу і привітну атмосферу.

А ми чекаємо вас на нових пізнавальних курсах і заходах від найкращих спікерів для кращих лікарів.

Інші статті

“Школа Акне” Ірини Смирнової

18-19 жовтня, 2019

18-19 жовтня 2019 року відбувся один із довгоочікуваних заходів — «Школа Акне». З дводенною програмою до нас завітала талановитий лектор Ірина Олегівна Смирнова — доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб, епідеміології і дерматовенерології СПбДУ, лікар-дерматовенеролог міського центру дерматовенерології Санкт-Петербурзького ДБУОЗ «Міський КВД».

Дізнатися більше