ЗАКРИТИ


м. Київ, Мала Житомирська, 8

+38 (066) 221 79 79

+38 (096) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79

“Школа Акне” Ірини Смирнової


18-19 жовтня 2019 року відбувся один із довгоочікуваних заходів – «Школа Акне». З дводенною програмою до нас завітала талановитий лектор Ірина Олегівна Смирнова – доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб, епідеміології і дерматовенерології СПбДУ, лікар-дерматовенеролог міського центру дерматовенерології Санкт-Петербурзького ДБУОЗ «Міський КВД».

Ідея запросити Ірину Олегівну зі своїм авторським курсом виникла більше ніж півроку тому. Особливо після її успішного виступу в тандемі з визначним спікером, дерматологом, трихологом Владиславом Ткачовим на семінарі з трихології в січні 2019 року. Починаючи з березня, майже щомісяця, учасники наших семінарів цікавилися і запитували про наступний приїзд Ірини Смирнової до Києва. 

Актуальність Школи Акне, як грамотного підходу до діагностики та терапії складно переоцінити. Щодня тисячі пацієнтів по всій країні звертаються до лікаря зі скаргами на численні прояви акне. І не дивлячись на те, що клінічні прояви і патогенези цього дерматологічного захворювання добре вивчені, розібратися у величезному потоці інформації і відсіяти міфи і псевдонаукові факти буває вкрай непросто.

Ірина Олегівна представила нашим слухачам абсолютно новий погляд на патогенез акне – свої результати багаторічних напрацювань, досліджень, величезний масив слайдів, інформації, публікацій щодо патогенезу, епідеміології, підходів до класифікації акне та ефективності його лікування різними препаратами. 

Той, хто хоч раз слухав лекцію Ірини Олегівни, точно знає її фундаментальний і скрупульозний підхід, а головне результативність її методів на практиці.

Цікава реакція й думки учасників семінару, також гарних спеціалістів, дерматологов, косметологов та наших постійних клієнтів. На запитання: «Як Вам семінар?», «Чи інформативний та корисний за змістом?», почули багато позитивних відповідей. Більшість слухачів відмітили відкритість, професіоналізм та досвід спікера, до вподоби структурованість, класифікація та доступна форма подачі даних, протоколів та рекомендацій. 

На виході з курсу наші слухачи:

  • Придбали глибоке розуміння захворювання, яким страждають більше 10% населення світу.
  • Навчилися диференціювати і діагностувати різні форми акне. Дізналися про основні принципи лікування акне.
  • Вивчили системні підходи до терапії акне, в тому числі і до особливих форм цього захворювання.

Наша команда працює над організацією нових навчальних проектів із залученням найкращих спікерів та фахових спеціалістів у галузі естетичної медицини.

Слідкуйте за нашими анонсами в соціальних мережах, будемо раді вас бачити на наших наступних семінарах!

Інші статті

Школа Андрології лікаря Лешунова Є.В.

1 листопада, 2019

Школа Андрології – один з найцікавіших заходів, присвячений функціональній та естетичній корекції чоловічої репродуктивної системи, був організований компанією Мультимед 1 листопада 2019 року.

Дізнатися більше