ЗАКРИТИ


м. Київ, Михайлівська, 21

+38 (066) 221 79 79

+38 (096) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79


Чиркова Олеся Олексіївна


Чиркова Олеся Олексіївна

Про тренера

Дійсний член Товариства Регенеративної Медицини. Автор і координатор соціального проекту з навчання лікарів бюджетних установ протоколам застосування аутоплазми. Автор 7-ми навчальних програм для лікарів естетичної медицини. Розробник більше 20-ти практичних протоколів з високою клінічною ефективністю.

Професійні навички в хірургії: амбулаторно-поліклінічна допомога з широким спектром малих хірургічних втручань, реабілітаційні (медичні, соціальні, психологічні) і профілактичні заходи щодо поліпшення і збереження здоров’я населення, просвітницька робота щодо запобігання інфекційним, паразитарних і неінфекційних хвороб.

Професійні навички в косметології: консультування та обстеження пацієнтів; неінвазивні процедури, інвазивні процедури (введення ін’єкційних тканинних наповнювачів; ін’єкції препаратів токсину ботулізму; ін’єкційна корекція рубцевої тканини; мезотерапія; біоревитализація; пілінг серединний; ін’єкційне введення лікарських препаратів, аутологічних препаратів).

Автор статей та інноваційних протоколів застосування аутологічної плазми в професійних журналах по косметології, пластичної хірургії і регенеративної медицини. Сфера наукових і клінічних інтересів: регенеративна медицина, клінічна біохімія, гнійна хірургія, фармацевтична хімія, протеоміка, білкова інженерія, дієтологія

Освіта

Московська Медична Академія ім. Сеченова. Лікувальна справа. Клінічна ординатура за напрямом «Хірургія».

Основна практика

Лікар хірург, лікар-дерматовенеролог, дерматокосметолог.

Керівник департаменту освіти та головний тренер компанії «Мультимед». Медичний консультант компанії «MM Medic». Керівник незалежного проекту з підготовки та сертифікації тренерів по застосуванню аутологічної плазми.

ЗАКРИТИ

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

ЗАКРИТИ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

ЗАКРИТИ

Порядок скасування заходу інформальної освіти


І. ВСТУП

1. Цей порядок поширюється на  навчальний захід “Основи плазмотерапії в стоматології”.

ІІ. ПЕРЕДОПЛАТА І ГАРАНТІЯ МІСЦЯ

1. Місце на навчальному заході гарантується при внесенні передоплати. Сума передоплати становить 4900 грн.

2. Передоплата є гарантією місця на навчальному заході.

3. Учасники, що записалися на навчальний захід і не внесли передоплату, не можуть брати участь у заході.

ІІІ. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ У ЗАХОДІ

1. Відмова від участі в навчальному заході направляється, не пізніше ніж за сім діб, виключно в електронній формі на адресу Виконавця.

2. Не приймається відмова по телефону, особисто, передані адміністратору або через іншого учасника. Відмова вважається прийнятою, якщо на лист отримано відповідь.

3. Якщо учасник не направив відмову або не отримав підтвердження на відмову, він не може претендувати на повернення суми попередньої оплати.

4. Учасник приймає на себе всі ризики недоставки листа і самостійно врегулює свої обставини, пов’язані з доступом до електронної пошти. Не спрацьовують жодні причини НЕ повідомлення про відмову, в тому числі «поважні» (хвороба, відсутність доступу до комп’ютера і т.п.).

ІV. НЕПОВОРОТНИЙ ДЕПОЗИТ І ПОВЕРНЕННЯ ОПЛАТИ ЗА УЧАСТЬ У ЗАХОДІ

1. За кожний навчальний захід встановлюється сума неповернутого депозиту. Сума публікується на сайті, і становить 25 % від повної суми вартості навчального заходу. Депозит не повертається при відмові від участі у навчальному заході, в тому числі: при фактичній неявці, при відсутності з «поважних» причин. Цей депозит компенсує адміністративні витрати на організацію заходу.

2. Сума оплати за захід повертається за вирахуванням безповоротного депозиту.

3. Повернення проводиться тільки тим учасникам, які повідомили про свою відмову згідно з правилами, встановленими в розділі «Відмова від участі у заході».

4. На суму повернення не впливають жодні обставини приватного життя учасника, в тому числі «поважні».

5. У разі скасування навчального заходу з ініціативи організатору сума передоплати повертається в повному обсязі.

6. Перенесення оплати на інший навчальний захід або іншому учаснику не проводиться.