ЗАКРИТИ


м. Київ, Михайлівська, 21

+380 (96) 515 79 79

+38 (093) 414 79 79


Вишневська Ганна Олександрівна


Вишневська Ганна Олександрівна

Про тренера

Учасник науково-практичної конференції “Застосування PRP терапії в стоматології” і “Концептуальна пародонтологія”, учасник “PRP WORLD SUMMIT” розробник авторських методик застосування плазмотерапії Практичний курс «Мистецтво ендодонтичного лікування» під керівництвом д.м.н., професора Політун А.М. Участь в ендодонтичної конференції, сертифікат Dr. Arnaldo Castellucci (Італія). Член асоціації лікарів-стоматологів України. Автор наукових робіт. Спеціалізується на лікуванні захворювань парадонта, гігієни порожнини рота, застосування лазерних технологій в стоматології

Освіта

Закінчила ОДМУ за спеціальністю лікувальна справа. Пройшла інтернатуру по стоматології. Отримала ступінь магістра за спеціальністю “Стоматологія”.

2006 рiк – Курс “Рішення проблем ендодонтичного лікування” в Інституті прогресивних стоматологічних технологій.

2008 рiк – Пройшла курс “Ефективне використання ручних інструментів у професійній гігієні і нехірургічній пародонтологии” під керівництвом доктора Трейсі. Отримала навички на семінарі під курація O. Hohenstein (Німеччина) “Підтримуюча і супутня пародонтальная терапія санувати пацієнтів і пацієнтів під час пародонтологического лікування”.

Основна практика

Лікар – стоматолог – пародонтолог. Сертифікований тренер компанії Мультимед.

ЗАКРИТИ

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

ЗАКРИТИ

СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Заполните форму ниже и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

ЗАКРИТИ

Порядок скасування заходу інформальної освіти


І. ВСТУП

1. Цей порядок поширюється на  навчальний захід “Основи плазмотерапії в стоматології”.

ІІ. ПЕРЕДОПЛАТА І ГАРАНТІЯ МІСЦЯ

1. Місце на навчальному заході гарантується при внесенні передоплати. Сума передоплати становить 4900 грн.

2. Передоплата є гарантією місця на навчальному заході.

3. Учасники, що записалися на навчальний захід і не внесли передоплату, не можуть брати участь у заході.

ІІІ. ВІДМОВА ВІД УЧАСТІ У ЗАХОДІ

1. Відмова від участі в навчальному заході направляється, не пізніше ніж за сім діб, виключно в електронній формі на адресу Виконавця.

2. Не приймається відмова по телефону, особисто, передані адміністратору або через іншого учасника. Відмова вважається прийнятою, якщо на лист отримано відповідь.

3. Якщо учасник не направив відмову або не отримав підтвердження на відмову, він не може претендувати на повернення суми попередньої оплати.

4. Учасник приймає на себе всі ризики недоставки листа і самостійно врегулює свої обставини, пов’язані з доступом до електронної пошти. Не спрацьовують жодні причини НЕ повідомлення про відмову, в тому числі «поважні» (хвороба, відсутність доступу до комп’ютера і т.п.).

ІV. НЕПОВОРОТНИЙ ДЕПОЗИТ І ПОВЕРНЕННЯ ОПЛАТИ ЗА УЧАСТЬ У ЗАХОДІ

1. За кожний навчальний захід встановлюється сума неповернутого депозиту. Сума публікується на сайті, і становить 25 % від повної суми вартості навчального заходу. Депозит не повертається при відмові від участі у навчальному заході, в тому числі: при фактичній неявці, при відсутності з «поважних» причин. Цей депозит компенсує адміністративні витрати на організацію заходу.

2. Сума оплати за захід повертається за вирахуванням безповоротного депозиту.

3. Повернення проводиться тільки тим учасникам, які повідомили про свою відмову згідно з правилами, встановленими в розділі «Відмова від участі у заході».

4. На суму повернення не впливають жодні обставини приватного життя учасника, в тому числі «поважні».

5. У разі скасування навчального заходу з ініціативи організатору сума передоплати повертається в повному обсязі.

6. Перенесення оплати на інший навчальний захід або іншому учаснику не проводиться.